Changeset: 126583961
Aanlooproute Rijnstrangenpad v.a. Zevenaar toegevoegd, Start / finish bijgewerkt
Closed by GRi
Tags
created_by | JOSM/1.5 (18543 en) |
---|---|
review_requested | yes |
source | Gelopen en route op Klompenpadenapp |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Gri.. De routedelen liggen goed op volgorde. In de bocht Hofweg / De Roosdom Zevenaar heb ik de fietsverbinding aangepast van path naar cycleway met sidewalk=right. Die hield plotseling op. Het highway=path naar het oosten heb ik omgezet naar footway.
Je eigen edits
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126583961Nu routeert het weer goed voor fietsers.
MVG
eggie -
Comment from GRi
Bedankt Eggie.
Kennelijk had ik Review aangevinkt bij het opslaan. -
Comment from eggie
Kon in dit geval geen kwaad. Toch een routeringsfoutje opgespoord. Was geen fout van jou.
Groet
eggie -
Comment from GRi
Het is inderdaad een fietspad, met bord. Sidewalk is daar volgens mij alleen aan het begin en eind, onderweg niet.
Maar een path is default toegankelijk voor wandelaars én fietsers.
Waarom is er dan een routeringsprobleem voor fietsers?
OFM doet er wel moelijk over idd. -
Comment from eggie
Omdat de fietskaart bv OFM een highway=path ziet als onverhard.
Het laatste stukje is een fietspad met een aanliggend trottoir. Ik heb van path cycleway gemaakt met sidewalk right geloof ik..even uit m'n hoofd.
Een highway=cycleway wordt per default als verhard gezien.. een highway=path als onverhard.
Wanneer je instelling is 'onverhard vermijden' is er een probleem.
Kan nu even niet zo snel vinden waar ik heb het aangepast.
Gr eggie -
Comment from eggie
Yep.. gevonden .. Heb even gekeken.. De surface tag ontbreekt... Voor de routering maakt het niet uit, want cycleway ziet de ofm als verhard en krijgt dus voorrang.
-
Comment from GRi
Ik heb bij de routering uitstaan om onverharde wegen te vermijden. En toch doet OFM er moeilijk over. Zal wel hard ingebakken zitten dan.
-
Comment from eggie
Net ook geprobeerd in mapsource ..Het routeert met een omweg.
Het routeert wel als ik een tussenpunt zet.... Dus echt een fout zat er niet in. Zaterdag komt de update van de OFM weer.
Als ik het niet vergeet zal ik het na update nog testen in Oud-Zevenaar. -
Comment from eggie
Het werkt nu.. Ook in de OFM
https://www.openstreetmap.org/directions?engine=fossgis_osrm_bike&route=51.91724%2C6.08032%3B51.91706%2C6.08242#map=19/51.91713/6.08137
Groet
eggie
Ways (1-20 of 21)
- 1
- 2
- Sint Annastraat (1097499196), v1
- Hofweg (1097499197), v1
- 1097499198, v1
- 1097499199, v1
- 1097499200, v1
- 1097499201, v1
- Oud Zevenaarseweg (1097499202), v1
- Oud Zevenaarseweg (1097499203), v1
- Breulylaan (1097499204), v1
- Stationsplein (1097499205), v1
- 1097499206, v1
- Hofweg (6856003), v4
- Sint Annastraat (6856008), v5
- Oud Zevenaarseweg (6856070), v13
- Stationsplein (6859755), v9
- 277793881, v3
- 450272036, v2
- 450272041, v3
- 626224510, v2
- 626224518, v2
Relations (9)
- Rijnstrangenpad Aanlooproute (14617373), v1
- 01-52 (229991), v18
- Bus 60: Tolkamer Lobede => Arnhem Centraal Station (337078), v149
- Bus 60: Arnhem Centraal Station => Tolkamer Lobede (406604), v160
- Bus 566: Spijk Willibrordusweg => Zevenaar Station Zevenaar (1655572), v43
- Bus 566: Zevenaar Station Zevenaar => Spijk Willibrordusweg (1655573), v46
- Rijnstrangenpad (6042272), v25
- Bus 555: Aerdt Schoolstraat => Zevenaar Tol (13676640), v6
- Bus 555: Zevenaar Tol => Aerdt Schoolstraat (13676641), v7
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |