Changeset: 124787140
Vreemde zijtak uit Limesroute gehaald
Closed by dvdhoven
Tags
created_by | JOSM/1.5 (18427 en) |
---|---|
source | Luchtfoto Actueel Ortho HR (Landsdekkende dataset in hoge resolutie kleuren luchtfoto's van de meest recente jaargang.); BGT nieuw: BGT omtrekgerichtevisualisatie |
Discussion
-
Comment from multimodaal
Hoi Dick, dank voor het bijhouden van de Limesroute. Ik zie hier nog een merkwaardig "extra" stukkje tussen knp 09-16-70
https://cycling.waymarkedtrails.org/#route?id=8309144&type=relation&map=16.0/52.1431/4.4989Heb jij een idee wat hier speelt?
Groet! -
Comment from dvdhoven
Hallo multimodaal.
Nee, het zijn rare fratsen van WMT, die de boel niet goed weergeeft.
Kijk ook maar eens bij Katwijk/Valkenburg waar de Limes (en het fkp/LF) fors gewijzigd zijn.
Daar houdt hij ook stukken vast, die er niet meer zijn en toont delen, die er wel zijn niet op de kaart, maar de markeerstreep gaat wel over die nieuwe delen, dus ergens poetst hij niet goed en zet nieuwe stukken er niet goed in.Vriendelijke groeten,
Dick van den Hoven -
Comment from multimodaal
Dank je Dick!
Ik zal als ik thuis ben het rustig bekijken en een ticket aanmaken op https://github.com/waymarkedtrails/waymarked-trails-site/issues (bij snelle scan zie ik dit probleem daar nog niet genoemd)Laat maar weten als je nog input hebt die ik daarin kan meenemen.
Groet!
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |