Changeset: 138353223
Wandelroutenetwerk Noord-Holland update in Krommenie
Closed by CasGroenigen
Tags
changesets_count | 3322 |
---|---|
created_by | iD 2.25.2 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 8cm (WMTS) latest |
locale | nl-NL |
resolved:almost_junction:highway-highway | 2 |
resolved:outdated_tags:incomplete_tags | 1 |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from dvdhoven
Cas,
Als je met routes aan de gang wilt gaan, stap dan over naar JOSM
Met ID kun je weliswaar routes aanmaken en ook "bewerken", maar met een restrictie, ID voegt nieuw toegevoegde leden altijd onderaan de route toe. En dat is vaak niet de plek waar je ze wilt hebben. Ook bij het doorknippen van wegen, verstoort ID vaak de volgorde binnen de route.
Verder moeten knopen en routes lid worden gemaakt van het netwerk. Iets wat ID niet kan.
En zonder netwerk werkt knooppuntnet.nl niet goed.
knooppuntnet.nl meldt fouten per netwerk en bij lossse routes en losse knooppunten gaat dat mis.
Een afschrikwekkend voorbeeld is het fietsknooppuntnetwerk in Duitsland met ruim 900 routewezen. Nagenoeg ondoenlijk om dat aan te pakken
Verder zie ik dat je knooppunten verwijderd hebt. Als je een knooppunt verwijderd, moeten ook de bijbehorende routes worden aangepast. Dat is een ééntweetje.
Nu meldt knooppuntnet onderbroken routes, want hij kan een knooppunt niet meer vinden.
In de ref van de route staat altijd het beginknooppunt, een streepje en dan het eindknooppunt. Volgorde is altijd van laag- naar hoog knooppunt.
Ook worden er nog andere fouten in Noord-Holland gemeld. Ik ga kijken of ik alles kan herstellen.Vriendelijke groeten,]
Dick van den Hoven -
Comment from eggie
editor josm stap voor stap
https://community.openstreetmap.org/t/editor-josm-stap-voor-stap/75047
en
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:JOSM/GuideGroet
eggie -
Comment from CasGroenigen
Bedankt voor het herstellen van fouten die zich hebben voorgedaan. Op hiking.waymarkedtrails.org leek alles goed te zijn gegaan, mijn aanpassingen waren al zichtbaar in het netwerk.
Ik heb als het goed is gewoon de knooppunten en wandelroutes toegevoegd aan de relatie met iD?
Anyways, het wandelroutenetwerk is verouderd op de kaart en veel knooppunten staan niet op de juiste plek, ik zal proberen om het in JOSM te leren.
- 1188729573, v1
- Busch en Dam (1188729574), v1
- Westdijk (1188729575), v1
- Parkrijklaan (1188729576), v1
- Achterompad-West (1188729577), v1
- Achterompad-West (1188729578), v1
- Jaap Bootpad (1188729579), v1
- Achterompad-West (1188729580), v1
- Stijlpad (1188729581), v1
- 1188729582, v1
- 1188729583, v1
- 1188729584, v1
- Waterrijklaan (1188729585), v1
- Noorderveenweg (1188729586), v1
- Noorderveenweg (1188729587), v1
- Waterrijklaan (1188729588), v1
- Ambachtslaan (1188729589), v1
- Rode Ring (1188729590), v1
- 1188729591, v1
- 1188729592, v1
- 35-77 (16076431), v1
- 44-45 (16076432), v1
- 44-68 (16076433), v1
- 25-57 (16076434), v1
- 24-25 (16076435), v1
- 22-24 (16076436), v1
- 23-24 (16076437), v1
- 22-23 (16076438), v1
- 21-22 (16076439), v1
- 21-43 (16076440), v1
- 43-44 (16076441), v1
- 43-45 (16076442), v1
- 21-31 (16076443), v1
- 31-82 (16076444), v1
- 81-82 (16076445), v1
- 48-81 (16076446), v1
- 48-77 (16076447), v1
- 33-35 (16076448), v1
- 33-56 (16076449), v1
- 32-33 (16076450), v1
- Startpunt Station Krommenie-Assendelft (11038055702), v1
- 11038055703, v1
- 11038055704, v1
- 11038067605, v1
- 11038067606, v1
- 11038067607, v1
- 11038067608, v1
- 11038067609, v1
- 11038067610, v1
- 11038067611, v1
- 11038067612, v1
- 11038067613, v1
- 11038067614, v1
- 11038067615, v1
- 11038067616, v1
- 11038067617, v1
- 11038067618, v1
- 11038067619, v1
- 11038067620, v1
- 11038067621, v1
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |