Changeset: 141439054
Uzupełnienia Jodłowa
Closed by Jake Smarter
Tags
created_by | JOSM/1.5 (18822 pl) |
---|---|
imagery_used | Geoportal 2: Wysokiej rozdzielczości ortofotomapa (zdjęcia lotnicze);Geoportal 2: Cieniowanie rzeźby terenu ISOK: ISOK_Cien |
source | survey;Mapillary |
Discussion
-
Comment from szydzio
Cześć!
Ależ ten Cypel w Jodłowie dokładnie zrobiony !
Wow!
👍 -
Comment from Jake Smarter
No, dzięki. To jest efekt zbierania danych i umieszczania ich w bazie danych, zamiast „malowania” mapy z krzesełka. Mimo tego, Cypel jest jeszcze nie dokończony, ponieważ brakuje wielu tablic. W ogóle, ta okolica wymaga jeszcze dużo pracy. Jeśli czas i możliwości pozwolą, to może się tego dorobię.
Dla porównania możesz popatrzeć na [Polanę Rekreacyjną „Świętobór”](https://www.openstreetmap.org/way/1120875360)
-
Comment from szydzio
Cześć!
Brakujące tablice uzupełniłem w zestawie https://www.openstreetmap.org/changeset/148197651.
Uzupełniłem też brakujący drugi większy parking przy wjeździe, zaś te dwa mniejsze (way 1208882403 + 1208882404) przesunąłem do disused: bo co prawda infrastruktura pozostała, ale jest wyraźna tabliczka "zakaz parkowania" => https://i.imgur.com/eVYAyWr.jpeg
Pozdr! -
Comment from szydzio
A Świętobór 👍 :)
Ja jedynie co to staram się unikać kapitalików przy nazwach tablic, ale to już kosmetyka. -
Comment from Jake Smarter
> Ja jedynie co to staram się unikać kapitalików przy nazwach tablic
Jak myślisz dlaczego tego nie robię i nie powinno się tego robić? Zbieramy dane faktyczne, a nie to co myślimy lub uważamy jak powinno być.
-
Comment from szydzio
Cześć!
Tak jak pisałem, to kwestia kosmetyczna, każdy ma jak widać swoje preferencje.
Oczywiście wierność zastanemu stanowi w terenie jest przeistotna (aka https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Good_practice#Map_what's_on_the_ground), niemniej jednak myślę, że nie jesteśmy skazani na literalne trzymanie się jej w wielkości czcionki.
Ważne, aby treść była prawidłowa.
Ale skoro preferujesz pisownię wersalikami, to spoko.
P.S.
Ten duży parking jednak był zmapowany (sorki nie zauważyłem wcześniej), więc usunąłem swojego dubla.
Pozdr!
- 1208882304, v1
- 1208882305, v1
- 1208882306, v1
- 1208882307, v1
- 1208882308, v1
- 1208882309, v1
- Osiedle Brzozowe (1208882310), v1
- Osiedle Sosnowe (1208882311), v1
- 318 (1208882312), v1
- 318 (1208882313), v1
- 318 (1208882314), v1
- 1208882315, v1
- 1208882316, v1
- 1208882317, v1
- 1208882318, v1
- 1208882319, v1
- 1208882320, v1
- 1208882321, v1
- 1208882322, v1
- 1208882323, v1
Relations (11)
- Osiedle Dębowe (16346287), v1
- 16346288, v1
- 16346289, v1
- 16346290, v1
- 16346291, v1
- 16346292, v1
- 16346293, v1
- 16346294, v1
- 16346295, v1
- Droga wojewódzka nr 318 (2341005), v12
- 9 (2943444), v2
- 11200733944, v1
- 11200733945, v1
- 11200733946, v1
- 11200733947, v1
- 11200733948, v1
- 11200733949, v1
- 11200733950, v1
- 11200733951, v1
- 11200733952, v1
- 11200733953, v1
- 11200733954, v1
- 11200733955, v1
- 11200733956, v1
- 11200733957, v1
- 11200733958, v1
- 11200733959, v1
- 11200733960, v1
- 11200733961, v1
- 11200733962, v1
- 11200733963, v1
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |