Changeset: 87421881
Isfahan road classification update
Closed by NFZANMNIM
Tags
changesets_count | 357 |
---|---|
created_by | iD 2.17.3 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Maxar Premium Imagery (Beta) |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from geoaria
خواهشمند است از خرابکاری در نقشه و تغییر درجه راه ها خود داری کنید ، قبل از تغییر درجه راه ها شرایط هر تگ را در ویکی مطالعه کنید راههای که شما به بزرگراه تغییر داده اید حائز شرایط بزرگراهی نیستند. دقت کنید
-
Comment from geoaria
Please refrain from sabotaging the map and changing the degree of the roads. Before changing the degree of the roads, read the conditions of each tag in the wiki. The roads that you have changed to the highway do not have the conditions of the highway. pay attention
-
Comment from NFZANMNIM
سلام
جاده نجف آباد به خرم آباد بزرگراه هستا. طراحی
اون مثل بزرگراههای اصفهان-سلفچگان و شهرضا آباده هست. حداکثر سرعت مجاز هم 110 کیلومتره تو این مسیرعکس تابلو سرعت مجاز در ابتدای این مسیر
https://www.mapillary.com/map/im/oFsNroG-B22Aa2Oxo5YJsw -
Comment from NFZANMNIM
در وبسایتی که فرستادم میتونین کل طول مسیر رو مشاهده کنید. دوما اینکه لینک زیر نقشه رسمی کشور هست، که مسیرنجف آباد به خرم آباد رو به عنوان بزرگراه نشون داده.
البته، شما در مورد مسیر علویجه دهق درست گفتیین. تو نقشه شرکت توسعه زیرساختها نشون داده نشده.
https://www.cdtic.ir/Portals/0/Images/HighwayMap.jpg -
Comment from geoaria
سلام
ممنون بابت پاسخگویی
خیر این مسیر حایز شرایط بزرگراهی نیست.
در صمن اینگونه تغییرات گسترده در نقشه نیاز به تغیر بقیه عناصر وابسته به ان راه نیز دارد من جمله لینک ها و ... اصلاح نوع اتصالات به مسیر های دیگر و یا تغییر درجه مسیر های متصل و .... متاسفانه خیلی از این موارد در هنگام تغیرات شما رعایت نشده بود.
موردی دیگری که هست این نقشه موجود حاصل تلاش نقشه کش های بسیاری است و ما سعی بر تکمیل آن کنیم و نه تخریب ، تغیر مکرر درجه مسیر یا یک نام شایسته نیست . باید وقت و انرژی را بر روی ایجاد آنچه روی نقشه موجود نیست بگذاریم .برای مثال دیروز دیدم نام یک جاده در مسیر سه راهی دهق تا دهق چندین بار تغییر کرده، آنچه واضح است نام یک جاده معمولا نام مبدا و مقصد را می گیرد یعنی نیازی به درج نام شهر گلپایگان در روی این جاده نبوده است و در کل مهم وجود این جاده برون شهری روی نقشه است و آن کسی که از نقشه استفاده می کند مسیر انتخابی خود را با جستجوی مبدا و مقصد انتخاب می کند و نه نام مسیر
در ضمن بنده شاغل در ادراه کل راه اصفهان هستم و اشنایی کلی با مسیر های سطح استان نیز دارم اگر سوالی بود در خدمتم
- 821988339, v1
- 821988340, v1
- 821988341, v1
- جاده داران الیگودرز (47258503), v13
- 62 (53267388), v14
- 53267396, v6
- 62 (53267402), v6
- 180694354, v4
- 180694355, v6
- بزرگراه تیران داران (180694365), v10
- 180694372, v5
- 180694375, v4
- 180694381, v5
- 180694386, v5
- 180694392, v5
- 180694395, v4
- 180694396, v5
- بزرگراه تیران داران (180694397), v9
- 62 (180694399), v4
- 62 (180694400), v9
Nodes (1-20 of 23)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |